Plecare:

Sosire:
Data:
 

Gara CFR Oradea din Oradea

Mersul trenurilor contact

Oradea , jud. Bihor, Romania

Plecări
Ora Tren Către
02:42 3072 Tren Regio 3072 din Oradea
Alesd Tileagd Pestera Doroltu Suceag Lacu Vadu Crisului Galaseni Macau Baciu Triaj Negreni Valea Jebuc Braisoru Radaia h Poieni Ciucea Bulz Stina Mera Bologa Stana Bratca Suncuius Nadasel Cluj Napoca Huedin Balnaca Aghires Girbau Piatra Craiului
02:52 4331 Tren Regio 4331 din Oradea
Simion Micula Carei Silindru Ram. Botiz h Satmarel Moftinv Marna Halmeu Sanislau Sacuieni Resighea h General Gh. Avramescu Domanesti Curtuieseni Porumbesti Valea
04:00 3640 Tren Regio 3640 din Oradea
Bratca
04:29 1744 Tren InterRegio 1744 din Oradea
Sintana Aradu Nou Ciumeghiu Chisineu Cris Timisoara Salonta Arad
04:58 406 Tren InterRegio 406 din Oradea
Episcopia Bihor
05:04 3112 Tren Regio 3112 din Oradea
Ronat Triaj Gr. D Chisineu Cris Sintana Vinga Les Bihor Valea Zimandu Nou Ortisoara Madaras Bihor Timisoara Utvinis Sag Aradu Nou Salonta Utvinisu Nou Cefa Ciumeghiu Oradea Baile Simand Nadab Boiu Bihor Arad Sinandrei Zerind Comlaus Tamasda
06:07 1936 Tren InterRegio 1936 din Oradea
Bratca Cluj Napoca Aghires Ciucea Huedin Alesd
07:08 1741 Tren InterRegio 1741 din Oradea
Carei Sacuieni Valea
07:30 3074 Tren Regio 3074 din Oradea
Alesd Girbau Butan Vadu Crisului Tetchea Telechiu Oradea Doroltu Cluj Napoca Valea Tileagd Stina Galaseni Piatra Craiului Ciucea Baciu Triaj Lacu Suncuius Jebuc Suceag Stana Radaia h Negreni Aghires Bulz Macau Sacadat Mera Poieni Sabolciu Bratca Braisoru Huedin Nadasel Bologa Pestera Balnaca Osorhei
07:38 4333 Tren Regio 4333 din Oradea
Episcopia Bihor Diosig Simion Sacuieni Silindru Valea Tamaseu h Rosiori Bihor Cadia Biharia
07:43 3114 Tren Regio 3114 din Oradea
Oradea Tamasda Utvinis Arad Cefa Utvinisu Nou Simand Les Bihor Nadab Zerind Madaras Bihor Comlaus Chisineu Cris Ciumeghiu Sintana Salonta Boiu Bihor Zimandu Nou
08:28 535 Tren InterCity 535 din Oradea
Sintana Chisineu Cris Timisoara Salonta Arad
08:57 534 Tren InterCity 534 din Oradea
Cluj Napoca Ciucea Huedin Alesd
10:00 364 Tren InterRegio 364 din Oradea
Episcopia Bihor
10:01 1834 Tren InterRegio 1834 din Oradea
Cluj Napoca Iasi Frasin Vama Pojorita Huedin Ilva Mica Ciucea Iacobeni Gherla Magura Ilvei Vatra Dornei Veresti Dej Floreni Suceava Mestecanis Dolhasca Nasaud Salva Targu Frumos Cimpulung Moldovenesc Aghires Beclean Guramorului Pascani Cimpulung Est Lunca Ilvei Alesd
11:20 532 Tren InterCity 532 din Oradea
Medias Brasov Sinaia Teius Ploiesti Blaj Sighisoara Cluj Napoca Huedin Razboieni Campia Turzii Bucuresti Predeal
12:00 367 Tren InterRegio 367 din Oradea
Baile Tusnad Toplita Huedin Ditrau Gherla Miercurea Ciuc Dej Saratel Cluj Napoca Brasov Izvoru Oltului Deda Beclean Siculeni Gheorghieni Alesd Sfintu Gheorghe
13:09 366 Tren InterRegio 366 din Oradea
Episcopia Bihor
14:35 3644 Tren Regio 3644 din Oradea
Sacadat Osorhei Alesd Telechiu Bratca Oradea Suncuius Balnaca Sabolciu Tetchea Pestera Tileagd Vadu Crisului Butan
14:36 4337 Tren Regio 4337 din Oradea
Sacuieni Tamaseu h Sanislau Domanesti General Gh. Avramescu Rosiori Bihor Resighea h Valea Episcopia Bihor Cadia Curtuieseni Carei Porumbesti Biharia Simion Satmarel Micula Halmeu Silindru Ram. Botiz h Diosig Moftinv Marna
15:01 363 Tren InterRegio 363 din Oradea
Viseu De Jos Sacel Beclean Telciu Cosbuc Alesd Valea Salva Ciucea Sighetu Marmatiei Huedin Leordina Lunca la Tisa Gherla Cluj Napoca Iza Dej
15:35 4343 Tren Regio 4343 din Oradea
Cadia Biharia Episcopia Bihor Diosig Simion Sacuieni Silindru Valea Tamaseu h Rosiori Bihor
15:35 3076 Tren Regio 3076 din Oradea
Balnaca Osorhei Girbau Alesd Butan Vadu Crisului Tetchea Telechiu Doroltu Oradea Cluj Napoca Valea Tileagd Stina Galaseni Piatra Craiului Ciucea Baciu Triaj Lacu Suncuius Jebuc Suceag Stana Radaia h Negreni Aghires Bulz Macau Mera Sacadat Poieni Sabolciu Bratca Braisoru Nadasel Huedin Bologa Pestera
15:52 3116 Tren Regio 3116 din Oradea
Ronat Triaj Gr. D Chisineu Cris Sintana Vinga Les Bihor Valea Zimandu Nou Ortisoara Madaras Bihor Timisoara Utvinis Sag Aradu Nou Salonta Utvinisu Nou Cefa Ciumeghiu Oradea Baile Simand Nadab Boiu Bihor Arad Sinandrei Zerind Comlaus Tamasda
16:18 6811 Tren Regio 6811 din Oradea
Valea Tamaseu h Rosiori Bihor Cadia Biharia Episcopia Bihor Diosig Simion Sacuieni Silindru
17:04 1938 Tren InterRegio 1938 din Oradea
Bratca Cluj Napoca Aghires Ciucea Huedin Alesd
17:15 1930 Tren InterRegio 1930 din Oradea
Ciumeghiu Chisineu Cris Timisoara Salonta Nadab Arad Sintana Aradu Nou
17:52 362 Tren InterRegio 362 din Oradea
Episcopia Bihor
18:18 1833 Tren InterRegio 1833 din Oradea
Arad Sintana Aradu Nou Ciumeghiu Chisineu Cris Timisoara Salonta
19:09 1743 Tren InterRegio 1743 din Oradea
Carei Seini Baia Mare Sacuieni Valea
19:30 1632 Tren InterRegio 1632 din Oradea
Bucuresti Huedin Campina Aiud Copsa Mica Campia Turzii Lehliu Ploiesti Medias Predeal Cernavoda Sighisoara Sinaia Brasov Ciulnita Fetesti Comarnic Alesd Cluj Napoca Medgidia Busteni Teius Razboieni Constanta Azuga Blaj
19:36 3646 Tren Regio 3646 din Oradea
Alesd Telechiu Bratca Oradea Suncuius Balnaca Sabolciu Tetchea Pestera Tileagd Vadu Crisului Butan Sacadat Osorhei
19:40 4339 Tren Regio 4339 din Oradea
Curtuieseni Satmarel Biharia Simion General Gh. Avramescu Diosig Silindru Episcopia Bihor Sacuieni Moftinv Marna Domanesti Tamaseu h Sanislau Valea Rosiori Bihor Resighea h Carei Cadia
19:46 537 Tren InterCity 537 din Oradea
Timisoara Salonta Arad Sintana Chisineu Cris
19:58 365 Tren InterRegio 365 din Oradea
Cluj Napoca Ciucea Huedin Alesd
20:08 3118 Tren Regio 3118 din Oradea
Madaras Bihor Salonta Zimandu Nou Sag Aradu Nou Oradea Utvinis Cefa Ciumeghiu Arad Utvinisu Nou Simand Boiu Bihor Baile Zerind Nadab Tamasda Sinandrei Chisineu Cris Comlaus Vinga Les Bihor Valea Sintana Ortisoara
20:21 1742 Tren InterRegio 1742 din Oradea
Busteni Aghires Predeal Campina Ciucea Brasov Bratca Ploiesti Bucuresti Alesd Dumbraveni Sighisoara Copsa Mica Teius Cluj Napoca Huedin Medias Blaj Piatra Craiului Campia Turzii Sinaia Aiud Razboieni Rupea
20:53 536 Tren InterCity 536 din Oradea
Cluj Napoca Ciucea Huedin Alesd
22:57 407 Tren InterRegio 407 din Oradea
Sfintu Gheorghe Huedin Toplita Gherla Miercurea Ciuc Dej Cluj Napoca Saratel Brasov Deda Izvoru Oltului Beclean Gheorghieni Siculeni Alesd Baile Tusnad
Sosiri
Ora Tren De la
01:05 531 Tren InterCity 531 din Oradea
Ploiesti Blaj Sighisoara Cluj Napoca Huedin Razboieni Campia Turzii Bucuresti Predeal Medias Brasov Sinaia Teius
04:29 1744 Tren InterRegio 1744 din Oradea
Baia Mare Sacuieni Valea Carei Seini
04:58 406 Tren InterRegio 406 din Oradea
Gheorghieni Siculeni Alesd Baile Tusnad Sfintu Gheorghe Huedin Toplita Gherla Miercurea Ciuc Dej Cluj Napoca Saratel Brasov Deda Izvoru Oltului Beclean
06:00 4332 Tren Regio 4332 din Oradea
Sacuieni Silindru Episcopia Bihor Valea Tamaseu h Marna Carei Rosiori Bihor Sanislau Cadia Resighea h Biharia Curtuieseni Diosig Simion General Gh. Avramescu
06:40 3111 Tren Regio 3111 din Oradea
Oradea
07:08 1741 Tren InterRegio 1741 din Oradea
Campia Turzii Busteni Aiud Aghires Rupea Azuga Ciucea Predeal Bratca Campina Bucuresti Brasov Dumbraveni Ploiesti Copsa Mica Alesd Cluj Napoca Sighisoara Medias Teius Piatra Craiului Huedin Sinaia Blaj Razboieni
07:25 4340 Tren Regio 4340 din Oradea
Valea Tamaseu h Rosiori Bihor Cadia Biharia Episcopia Bihor Diosig Simion Sacuieni Silindru
08:28 535 Tren InterCity 535 din Oradea
Ciucea Huedin Alesd Cluj Napoca
08:57 534 Tren InterCity 534 din Oradea
Arad Sintana Chisineu Cris Timisoara Salonta
09:06 1631 Tren InterRegio 1631 din Oradea
Azuga Blaj Bucuresti Huedin Campina Aiud Copsa Mica Campia Turzii Ploiesti Medias Predeal Cernavoda Sighisoara Sinaia Brasov Ciulnita Fetesti Comarnic Alesd Cluj Napoca Medgidia Busteni Teius Razboieni Constanta
09:36 3113 Tren Regio 3113 din Oradea
Oradea
10:00 364 Tren InterRegio 364 din Oradea
Alesd Cluj Napoca Ciucea Huedin
10:01 1834 Tren InterRegio 1834 din Oradea
Timisoara Salonta Arad Sintana Aradu Nou Ciumeghiu Chisineu Cris
11:00 4334 Tren Regio 4334 din Oradea
Silindru Ram. Botiz h Diosig Moftinv Marna Sacuieni Tamaseu h Sanislau Domanesti General Gh. Avramescu Rosiori Bihor Resighea h Valea Episcopia Bihor Cadia Curtuieseni Carei Porumbesti Biharia Simion Satmarel Micula Halmeu
11:12 1931 Tren InterRegio 1931 din Oradea
Salonta Nadab Arad Sintana Aradu Nou Ciumeghiu Chisineu Cris Timisoara
12:00 367 Tren InterRegio 367 din Oradea
Episcopia Bihor
12:13 3073 Tren Regio 3073 din Oradea
Oradea
13:09 366 Tren InterRegio 366 din Oradea
Miercurea Ciuc Dej Cluj Napoca Saratel Brasov Deda Izvoru Oltului Beclean Gheorghieni Siculeni Alesd Baile Tusnad Sfintu Gheorghe Huedin Toplita Gherla
14:56 6814 Tren Regio 6814 din Oradea
Silindru Valea Tamaseu h Rosiori Bihor Cadia Biharia Episcopia Bihor Diosig Simion Sacuieni
15:01 363 Tren InterRegio 363 din Oradea
Episcopia Bihor
16:42 1937 Tren InterRegio 1937 din Oradea
Ciucea Huedin Alesd Bratca Cluj Napoca Aghires
17:00 3115 Tren Regio 3115 din Oradea
Oradea
17:52 362 Tren InterRegio 362 din Oradea
Gherla Viseu De Jos Fiad Dej Dealu Stefanitei Cosbuc Beclean Telciu Salva Alesd Lunca la Tisa Valea Sighetu Marmatiei Petrova Ciucea Leordina Iza Huedin Cluj Napoca Sacel
18:18 1833 Tren InterRegio 1833 din Oradea
Pojorita Huedin Ilva Mica Ciucea Iacobeni Gherla Magura Ilvei Vatra Dornei Veresti Dej Floreni Suceava Mestecanis Dolhasca Nasaud Salva Targu Frumos Cimpulung Moldovenesc Aghires Beclean Guramorului Pascani Cimpulung Est Lunca Ilvei Alesd Cluj Napoca Iasi Frasin Vama
19:06 4336 Tren Regio 4336 din Oradea
Simion Diosig General Gh. Avramescu Silindru Sacuieni Episcopia Bihor Moftinv Domanesti Marna Tamaseu h Valea Sanislau Rosiori Bihor Carei Resighea h Cadia Satmarel Curtuieseni Biharia
19:09 1743 Tren InterRegio 1743 din Oradea
Aradu Nou Ciumeghiu Chisineu Cris Timisoara Salonta Arad Sintana
19:46 537 Tren InterCity 537 din Oradea
Cluj Napoca Ciucea Huedin Alesd
19:58 365 Tren InterRegio 365 din Oradea
Episcopia Bihor
20:21 1742 Tren InterRegio 1742 din Oradea
Sacuieni Valea Carei
20:53 536 Tren InterCity 536 din Oradea
Chisineu Cris Timisoara Salonta Arad Sintana
20:56 3075 Tren Regio 3075 din Oradea
Oradea
21:53 3117 Tren Regio 3117 din Oradea
Oradea
22:38 4338 Tren Regio 4338 din Oradea
Valea Episcopia Bihor Cadia Curtuieseni Carei Porumbesti Biharia Simion Satmarel Micula Halmeu Silindru Ram. Botiz h Diosig Moftinv Marna Sacuieni Tamaseu h Sanislau Domanesti General Gh. Avramescu Rosiori Bihor Resighea h
22:45 3647 Tren Regio 3647 din Oradea
Vadu Crisului Alesd Bratca Suncuius
22:57 407 Tren InterRegio 407 din Oradea
Episcopia Bihor
23:18 1939 Tren InterRegio 1939 din Oradea
Ciucea Huedin Alesd Bratca Cluj Napoca Aghires

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!