Plecare:

Sosire:
Data:
connect: [Error message: Too many connections] [Native code: 1040] [Native message: Too many connections] ** mysql(mysql)://atlds_piatads:xxx@localhost/atlds_piatads

Gara CFR Oradea din Oradea

Mersul trenurilor contact

Oradea , jud. Bihor, Romania

Plecări
Ora Tren Către
02:42 3072 Tren Regio 3072 din Oradea
Poieni Ciucea Bulz Stina Mera Bologa Stana Bratca Suncuius Nadasel Cluj Napoca Huedin Balnaca Aghires Girbau Piatra Craiului Alesd Tileagd Pestera Doroltu Suceag Lacu Vadu Crisului Galaseni Macau Baciu Triaj Negreni Valea Jebuc Braisoru Radaia h
02:52 4331 Tren Regio 4331 din Oradea
Halmeu Sanislau Sacuieni Resighea h General Gh. Avramescu Domanesti Curtuieseni Porumbesti Valea Simion Micula Carei Silindru Ram. Botiz h Satmarel Moftinv Marna
04:00 3640 Tren Regio 3640 din Oradea
Bratca
04:29 1744 Tren InterRegio 1744 din Oradea
Arad Sintana Aradu Nou Ciumeghiu Chisineu Cris Timisoara Salonta
04:58 406 Tren InterRegio 406 din Oradea
Episcopia Bihor
05:04 3112 Tren Regio 3112 din Oradea
Sinandrei Zerind Comlaus Tamasda Ronat Triaj Gr. D Chisineu Cris Sintana Vinga Les Bihor Valea Zimandu Nou Ortisoara Madaras Bihor Timisoara Utvinis Sag Aradu Nou Salonta Utvinisu Nou Cefa Ciumeghiu Oradea Baile Simand Nadab Boiu Bihor Arad
06:07 1936 Tren InterRegio 1936 din Oradea
Bratca Cluj Napoca Aghires Ciucea Huedin Alesd
07:08 1741 Tren InterRegio 1741 din Oradea
Valea Carei Sacuieni
07:30 3074 Tren Regio 3074 din Oradea
Suceag Stana Radaia h Negreni Aghires Bulz Macau Sacadat Mera Poieni Sabolciu Bratca Braisoru Huedin Nadasel Bologa Pestera Balnaca Osorhei Alesd Girbau Butan Vadu Crisului Tetchea Telechiu Oradea Doroltu Cluj Napoca Valea Tileagd Stina Galaseni Piatra Craiului Ciucea Baciu Triaj Lacu Suncuius Jebuc
07:38 4333 Tren Regio 4333 din Oradea
Biharia Episcopia Bihor Diosig Simion Sacuieni Silindru Valea Tamaseu h Rosiori Bihor Cadia
07:43 3114 Tren Regio 3114 din Oradea
Boiu Bihor Zimandu Nou Oradea Tamasda Utvinis Arad Cefa Utvinisu Nou Simand Les Bihor Nadab Zerind Madaras Bihor Comlaus Chisineu Cris Ciumeghiu Sintana Salonta
08:28 535 Tren InterCity 535 din Oradea
Sintana Chisineu Cris Timisoara Salonta Arad
08:57 534 Tren InterCity 534 din Oradea
Cluj Napoca Ciucea Huedin Alesd
10:00 364 Tren InterRegio 364 din Oradea
Episcopia Bihor
10:01 1834 Tren InterRegio 1834 din Oradea
Pascani Cimpulung Est Lunca Ilvei Alesd Cluj Napoca Iasi Frasin Vama Pojorita Huedin Ilva Mica Ciucea Iacobeni Gherla Magura Ilvei Vatra Dornei Veresti Dej Floreni Suceava Mestecanis Dolhasca Nasaud Salva Targu Frumos Cimpulung Moldovenesc Aghires Beclean Guramorului
11:20 532 Tren InterCity 532 din Oradea
Bucuresti Predeal Medias Brasov Sinaia Teius Ploiesti Blaj Sighisoara Cluj Napoca Huedin Razboieni Campia Turzii
12:00 367 Tren InterRegio 367 din Oradea
Alesd Cluj Napoca Izvoru Oltului Deda Huedin Siculeni Gheorghieni Gherla Sfintu Gheorghe Baile Tusnad Dej Toplita Brasov Ditrau Beclean Miercurea Ciuc Saratel
13:09 366 Tren InterRegio 366 din Oradea
Episcopia Bihor
14:35 3644 Tren Regio 3644 din Oradea
Balnaca Sabolciu Tetchea Pestera Tileagd Vadu Crisului Butan Sacadat Osorhei Alesd Telechiu Bratca Oradea Suncuius
14:36 4337 Tren Regio 4337 din Oradea
Porumbesti Biharia Simion Satmarel Micula Halmeu Silindru Ram. Botiz h Diosig Moftinv Marna Sacuieni Tamaseu h Sanislau Domanesti General Gh. Avramescu Rosiori Bihor Resighea h Valea Episcopia Bihor Cadia Curtuieseni Carei
15:01 363 Tren InterRegio 363 din Oradea
Ciucea Sighetu Marmatiei Huedin Leordina Lunca la Tisa Gherla Cluj Napoca Iza Dej Viseu De Jos Sacel Beclean Telciu Cosbuc Alesd Valea Salva
15:35 4343 Tren Regio 4343 din Oradea
Silindru Valea Tamaseu h Rosiori Bihor Cadia Biharia Episcopia Bihor Diosig Simion Sacuieni
15:35 3076 Tren Regio 3076 din Oradea
Suncuius Jebuc Suceag Stana Radaia h Negreni Aghires Bulz Macau Sacadat Mera Poieni Sabolciu Bratca Braisoru Huedin Nadasel Bologa Pestera Balnaca Osorhei Alesd Girbau Butan Vadu Crisului Tetchea Telechiu Oradea Doroltu Cluj Napoca Valea Tileagd Stina Galaseni Piatra Craiului Ciucea Baciu Triaj Lacu
15:52 3116 Tren Regio 3116 din Oradea
Sinandrei Zerind Comlaus Tamasda Ronat Triaj Gr. D Chisineu Cris Sintana Vinga Les Bihor Valea Zimandu Nou Ortisoara Madaras Bihor Timisoara Utvinis Sag Aradu Nou Salonta Utvinisu Nou Cefa Ciumeghiu Oradea Baile Simand Nadab Boiu Bihor Arad
16:18 6811 Tren Regio 6811 din Oradea
Biharia Episcopia Bihor Diosig Simion Sacuieni Silindru Valea Tamaseu h Rosiori Bihor Cadia
17:04 1938 Tren InterRegio 1938 din Oradea
Bratca Cluj Napoca Aghires Ciucea Huedin Alesd
17:15 1930 Tren InterRegio 1930 din Oradea
Ciumeghiu Chisineu Cris Timisoara Salonta Nadab Arad Sintana Aradu Nou
17:52 362 Tren InterRegio 362 din Oradea
Episcopia Bihor
18:18 1833 Tren InterRegio 1833 din Oradea
Salonta Arad Sintana Aradu Nou Ciumeghiu Chisineu Cris Timisoara
19:09 1743 Tren InterRegio 1743 din Oradea
Valea Carei Seini Baia Mare Sacuieni
19:30 1632 Tren InterRegio 1632 din Oradea
Constanta Azuga Blaj Bucuresti Huedin Campina Aiud Copsa Mica Campia Turzii Lehliu Ploiesti Medias Predeal Cernavoda Sighisoara Sinaia Brasov Ciulnita Fetesti Comarnic Alesd Cluj Napoca Medgidia Busteni Teius Razboieni
19:36 3646 Tren Regio 3646 din Oradea
Pestera Tileagd Vadu Crisului Butan Sacadat Osorhei Alesd Telechiu Bratca Oradea Suncuius Balnaca Sabolciu Tetchea
19:40 4339 Tren Regio 4339 din Oradea
Marna Domanesti Tamaseu h Sanislau Valea Rosiori Bihor Resighea h Carei Cadia Curtuieseni Satmarel Biharia Simion General Gh. Avramescu Diosig Silindru Episcopia Bihor Sacuieni Moftinv
19:46 537 Tren InterCity 537 din Oradea
Chisineu Cris Timisoara Salonta Arad Sintana
19:58 365 Tren InterRegio 365 din Oradea
Alesd Cluj Napoca Ciucea Huedin
20:08 3118 Tren Regio 3118 din Oradea
Valea Sintana Ortisoara Madaras Bihor Salonta Zimandu Nou Sag Aradu Nou Oradea Utvinis Cefa Ciumeghiu Arad Utvinisu Nou Simand Boiu Bihor Baile Zerind Nadab Tamasda Sinandrei Chisineu Cris Comlaus Vinga Les Bihor
20:21 1742 Tren InterRegio 1742 din Oradea
Sinaia Aiud Razboieni Rupea Busteni Aghires Predeal Campina Ciucea Brasov Bratca Ploiesti Bucuresti Alesd Dumbraveni Sighisoara Copsa Mica Teius Cluj Napoca Huedin Medias Blaj Piatra Craiului Campia Turzii
20:53 536 Tren InterCity 536 din Oradea
Cluj Napoca Ciucea Huedin Alesd
22:57 407 Tren InterRegio 407 din Oradea
Saratel Brasov Deda Izvoru Oltului Beclean Gheorghieni Siculeni Alesd Baile Tusnad Sfintu Gheorghe Huedin Toplita Gherla Miercurea Ciuc Dej Cluj Napoca
Sosiri
Ora Tren De la
01:05 531 Tren InterCity 531 din Oradea
Sinaia Teius Ploiesti Blaj Sighisoara Cluj Napoca Huedin Razboieni Campia Turzii Bucuresti Predeal Medias Brasov
04:29 1744 Tren InterRegio 1744 din Oradea
Seini Baia Mare Sacuieni Valea Carei
04:58 406 Tren InterRegio 406 din Oradea
Izvoru Oltului Beclean Gheorghieni Siculeni Alesd Baile Tusnad Sfintu Gheorghe Huedin Toplita Gherla Miercurea Ciuc Dej Cluj Napoca Saratel Brasov Deda
06:00 4332 Tren Regio 4332 din Oradea
Simion General Gh. Avramescu Sacuieni Silindru Episcopia Bihor Valea Tamaseu h Marna Carei Rosiori Bihor Sanislau Cadia Resighea h Biharia Curtuieseni Diosig
06:40 3111 Tren Regio 3111 din Oradea
Oradea
07:08 1741 Tren InterRegio 1741 din Oradea
Sinaia Blaj Razboieni Campia Turzii Busteni Aiud Aghires Rupea Azuga Ciucea Predeal Bratca Campina Bucuresti Brasov Dumbraveni Ploiesti Copsa Mica Alesd Cluj Napoca Sighisoara Medias Teius Piatra Craiului Huedin
07:25 4340 Tren Regio 4340 din Oradea
Silindru Valea Tamaseu h Rosiori Bihor Cadia Biharia Episcopia Bihor Diosig Simion Sacuieni
08:28 535 Tren InterCity 535 din Oradea
Cluj Napoca Ciucea Huedin Alesd
08:57 534 Tren InterCity 534 din Oradea
Salonta Arad Sintana Chisineu Cris Timisoara
09:06 1631 Tren InterRegio 1631 din Oradea
Teius Razboieni Constanta Azuga Blaj Bucuresti Huedin Campina Aiud Copsa Mica Campia Turzii Ploiesti Medias Predeal Cernavoda Sighisoara Sinaia Brasov Ciulnita Fetesti Comarnic Alesd Cluj Napoca Medgidia Busteni
09:36 3113 Tren Regio 3113 din Oradea
Oradea
10:00 364 Tren InterRegio 364 din Oradea
Huedin Alesd Cluj Napoca Ciucea
10:01 1834 Tren InterRegio 1834 din Oradea
Chisineu Cris Timisoara Salonta Arad Sintana Aradu Nou Ciumeghiu
11:00 4334 Tren Regio 4334 din Oradea
Rosiori Bihor Resighea h Valea Episcopia Bihor Cadia Curtuieseni Carei Porumbesti Biharia Simion Satmarel Micula Halmeu Silindru Ram. Botiz h Diosig Moftinv Marna Sacuieni Tamaseu h Sanislau Domanesti General Gh. Avramescu
11:12 1931 Tren InterRegio 1931 din Oradea
Timisoara Salonta Nadab Arad Sintana Aradu Nou Ciumeghiu Chisineu Cris
12:00 367 Tren InterRegio 367 din Oradea
Episcopia Bihor
12:13 3073 Tren Regio 3073 din Oradea
Oradea
13:09 366 Tren InterRegio 366 din Oradea
Toplita Gherla Miercurea Ciuc Dej Cluj Napoca Saratel Brasov Deda Izvoru Oltului Beclean Gheorghieni Siculeni Alesd Baile Tusnad Sfintu Gheorghe Huedin
14:56 6814 Tren Regio 6814 din Oradea
Simion Sacuieni Silindru Valea Tamaseu h Rosiori Bihor Cadia Biharia Episcopia Bihor Diosig
15:01 363 Tren InterRegio 363 din Oradea
Episcopia Bihor
16:42 1937 Tren InterRegio 1937 din Oradea
Aghires Ciucea Huedin Alesd Bratca Cluj Napoca
17:00 3115 Tren Regio 3115 din Oradea
Oradea
17:52 362 Tren InterRegio 362 din Oradea
Cluj Napoca Sacel Gherla Viseu De Jos Fiad Dej Dealu Stefanitei Cosbuc Beclean Telciu Salva Alesd Lunca la Tisa Valea Sighetu Marmatiei Petrova Ciucea Leordina Iza Huedin
18:18 1833 Tren InterRegio 1833 din Oradea
Iasi Frasin Vama Pojorita Huedin Ilva Mica Ciucea Iacobeni Gherla Magura Ilvei Vatra Dornei Veresti Dej Floreni Suceava Mestecanis Dolhasca Nasaud Salva Targu Frumos Cimpulung Moldovenesc Aghires Beclean Guramorului Pascani Cimpulung Est Lunca Ilvei Alesd Cluj Napoca
19:06 4336 Tren Regio 4336 din Oradea
Biharia Sanislau Diosig Resighea h Silindru Sacuieni Curtuieseni Moftinv Domanesti Simion Tamaseu h General Gh. Avramescu Valea Rosiori Bihor Episcopia Bihor Carei Cadia Marna Satmarel
19:09 1743 Tren InterRegio 1743 din Oradea
Sintana Aradu Nou Ciumeghiu Chisineu Cris Timisoara Salonta Arad
19:46 537 Tren InterCity 537 din Oradea
Cluj Napoca Ciucea Huedin Alesd
19:58 365 Tren InterRegio 365 din Oradea
Episcopia Bihor
20:21 1742 Tren InterRegio 1742 din Oradea
Sacuieni Valea Carei
20:53 536 Tren InterCity 536 din Oradea
Sintana Chisineu Cris Timisoara Salonta Arad
20:56 3075 Tren Regio 3075 din Oradea
Oradea
21:53 3117 Tren Regio 3117 din Oradea
Oradea
22:38 4338 Tren Regio 4338 din Oradea
Ram. Botiz h Diosig Moftinv Marna Sacuieni Tamaseu h Sanislau Domanesti General Gh. Avramescu Rosiori Bihor Resighea h Valea Episcopia Bihor Cadia Curtuieseni Carei Porumbesti Biharia Simion Satmarel Micula Halmeu Silindru
22:45 3647 Tren Regio 3647 din Oradea
Suncuius Vadu Crisului Alesd Bratca
22:57 407 Tren InterRegio 407 din Oradea
Episcopia Bihor
23:18 1939 Tren InterRegio 1939 din Oradea
Aghires Ciucea Huedin Alesd Bratca Cluj Napoca

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!